![Lamproderma pulveratum](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/09/Lamproderma-pulveratum_Iryna-Yatsiuk2-1024x475.jpg)
Цьогоріч стартував австрійско-український пілотний проект з вивчення нівальних міксоміцетів – грибоподібних протистів, що спороносять тільки у холодних умовах, на межі талого снігу напровесні або в околицях гірських льодовиків. Викладач кафедри мікології Ірина Яцюк взяла участь у першій спільній експедиції до австрійських Альп, національного парку Ротвальд. За посиланням – короткий звіт Ірини.
https://www.wildnisgebiet.at/en/spring-myxomycetes-in-the-wilderness-area/