На базі компанії Explogen (м. Львів) доцент нашої кафедри Олександр Зіненко не лише вдосконалює свої навички та продовжує дослідження, а й забезпечує дистанційне викладання практикуму з молекулярно-генетичних методів для бакалаврів.
![](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/10/ZinenkoLab1-1024x768.png)
Там він записує відео-лекції про те як працює той чи інший метод, той чи інший прилад. До речі, відеозаписи Олександра доступні всім охочим на YouTube.
![](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/10/ZinenkoLab3-1024x528.png)
Ознайомитись з роботою лабораторії та проаналізувати проби, які були підготовлені до початку збройної агресії росії проти України, також мали змогу аспірантка кафедри Олександра Клинова та студент магістратури Михайло Фоменко.
Молекулярно-генетичні дослідження грибів, які мали робити у Харкові, буде продовжено!