Вивчення мікозів тварин є одним з провідних напрямків досліджень нашої кафедри.
Протягом 4 – 8 вересня 2023 року в Університеті Вулвергемптона, Великобританія, відбувся 22-й Європейський герпетологічний конгрес. Захід об’єднав герпетологів, природоохоронців, політиків та інші зацікавлені сторони з більш ніж 20 країн світу для просування та обміну знаннями про амфібій і рептилій, середовища їх існування та їх збереження.
![377544740_612936211026862_4014504929092202057_n](https://live.staticflickr.com/65535/53248089030_2be7e42086_k.jpg)
Від кафедри у конгресі взяла участь аспірантка Олександра Клинова з доповіддю, присвяченою першим знахідкам та розповсюдженню збудника грибної хвороби змій, Ophidiomyces ophidiicola, в Україні. Також з доповіддю щодо впливу незаконного вторгнення росії та війни на герпетофауну України у дистанційному форматі виступив доцент кафедри Олександр Зіненко.
![IMG_0499](https://live.staticflickr.com/65535/53246718657_c4ae6c36a0_b.jpg)
![photo_2023-10-10 10.17.26](https://live.staticflickr.com/65535/53247898663_999495f5e9_b.jpg)
![IMG_0057](https://live.staticflickr.com/65535/53247601211_1e4948d046_b.jpg)