Сезон відпусток для співробітників кафедри вже традиційно є не лише приводом відпочити, а й нагодою здійснити цікаві експедиції та взяти участь у корисних конференціях. Так, Олександр Акулов здійснив експедиції Українським Поліссям та Північним Казахстаном, Ірина Яцюк відвідала Грузію в рамках конференції учасників програми Rufford у Східній Європі, а Олег Прилуцький взяв участь у конференції “Актуальні проблеми ботаніки та екології”, що її проводив Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, а також виступив ведучим майстер-класу у семінарі “ГІС та заповідні території – 2018”.
![kazakh1](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/09/kazakh1.jpg)
![38888173_10212769782939740_6342576882600378368_n](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/09/38888173_10212769782939740_6342576882600378368_n.jpg)
![georgia](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/09/georgia.jpg)
![kyrylivka1](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/09/kyrylivka1.jpg)
![gis-pzf-2018](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/09/gis-pzf-2018.jpg)