24- 26 вересня 2018 р. викладач кафедри Олег Прилуцький, спільно з випускником нашої кафедри Антоном Савченком взяли участь у координаційній зустрічі учасників міжнародного проекту з обміну досвідом та нарощуванню навичок роботи з даними біорізноманіття BioDATA, що відбулася на базі ботанічного саду м. Осло, Норвегія. В рамках проекту магістранти та аспіранти з України, Білорусі, Вірменії та Таджикистану зможуть взяти участь в інтенсивних курсах та здобути навички роботи з Глобальною інформаційною системою з біорізноманіття (GBIF), міжнародними стандартами даних (Darwin Core), програмним забезпеченням для публікації даних Integrated Publishing Toolkit (IPT), а також навички підготовки статей про дані (data papers).
![BioDATA kick-off](https://mycology.univer.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/11/BioDATA-kick-off-1024x768.jpg)