Цьогоріч весняний польовий сезон у харківських мікологів видався коротким: сніжна, холодна та затяжна зима змінилася стрімким потеплішанням, тож період сприятливих для весняних макроміцетів умов минув досить швидко. Попри це, співробітники кафедри Олег Прилуцький та Ірина Яцюк, а також ініціативні студенти встигли провести традиційні моніторингові дослідження урнулі кратеровидної, саркосцифи червоної та австрійської, зморшку степового та гливи зачохленої. Нижче – декілька світлин з польових виїздів.
![Antherospora_scillae](https://farm1.staticflickr.com/946/28232243248_c63ffd1fc0_c.jpg)
![Field1](https://farm1.staticflickr.com/975/40298086930_214591b10c_c.jpg)
![Lamproderma_splendissimum](https://farm1.staticflickr.com/970/42059664752_0576447a9d_c.jpg)
![Gyromitra_fastigiata](https://farm1.staticflickr.com/910/28232243758_7def3108fa_c.jpg)
![Pleurotus_calyptratus](https://farm1.staticflickr.com/953/42059664662_556bdba554_c.jpg)