Звіт про осінню діяльність студентського наукового товариства кафедри

З вересня по листопад на кафедрі було проведено 3 засідання СНТ. Їх тематика охоплювала різні аспекти праці мікологів та фітопатологів у польових та камеральних умовах.

30 вересня зі звітними доповідями про участь у конференції з біорізноманіття та експедицію в Українські Карпати (хребет “Чорногора”, липень 2015) виступили студенти 4-го курсу: Гуков Віталій, Шлахтер Михайло та Шуваєв Володимир.

2015-09-30

 

2 жовтня з майстер-класом по PlutoF – on-line системі для роботи з біологічними колекціями, виступив Савченко Антон, співробітник кафедри мікології та фітоімунології ХНУ.

PlutoF забезпечує хмарну базу даних і обчислювальні послуги для таксономічних, екологічних, філогенетичних і т.п. досліджень.
Мета платформи полягає в створенні єдиної системи для зберігання власних даних і виконання різноманітних завдань, які виникають під час роботи з колекціями.

Screenshot_2015-09-22_15-11-18_01

 

4 листопада відбувся семінар / майстер-клас “Збирання просторових даних в полі: вільні мобільні інструменти для екологічних досліджень”. Ведучий – Олег Прилуцький, співробітник кафедри мікології та фітоімунології ХНУ.

Під час майстер-класу присутні спробували на практиці два інструменти для створення, “розшарювання” та збору даних у користувацькі форми: KoBoToolbox та NextGIS mobile.

2015-10-02

 

Слідкуйте за нашими оновленнями. В нас буде ще багато приводів зібратися!